Rady klientům

Několik informací jak prodat nejlépe nemovitost

První dojem
Nejvíce kupce potěší, když je pěkně posekaný trávník, zastřižené keře, v okolí domu nesmí být žádný nepořádek. Čerstvě natřené nebo alespoň dobře umyté vchodové dveře. Pokud je podzim, hrabat listí, v zimě sníh. Jestliže chcete minimalizovat překážky při prodeji, je velice důležité, aby nemovitost vypadala co nejlépe.

Investujte pár hodin do budoucího zisku
Proveďte drobné opravy jako je vymalování, odřené povrchy opravte. Klienti chtějí vidět, jak Vaše nemovitost skutečně vypadá a ne poslouchat jak hezká by mohla být.

Zkotrolujte kohoutky a žárovky
Voda kapající z kohoutku, nejen že hraje na nervy, ale napovídá, že je něco v nepořádku. Vypálené žárovky nutí klienty chodit po tmě. Nenechte malými problémy zastínit to, co je na Vašem domě pěkné.

Pozor na dveře a skříňky, které nejdou otevřít
Jestliže skříňky a dveře nejdou otevřít, buďte si jisti, že si to klient zapamatuje. Namísto toho, abyste vysvětlovali, proč k tomu došlo, jednoduše to odstraňte.

Připravte bezpečnou prohlídku domem
Majitel nemovistosti žije s množstvím nebezpečných pastí: brusle na schodech, ozdobné šňůry, různé koberečky, nízko zavěšená světla. Zajistěte, aby prohlídka nemovistosti byla bezpečná.

Vykliďte všechny skladovací prostory a skříně
Nyní je správná chvíle zbavit se nepotřebného oblečení a věnovat je charitě.

Připravte koupelnu do perfektního lesku
Koupelny často prodávají domy, proto ji nablýskejte. Vystavte své nejlepší ručníky a rohože.

Přilátejte klienta útulností ložnice
Pro dojem většího prostoru odstraňte přebytečný nábytek. Ustlaná ložnice a pěkné závěsy jsou nutné.

Během dne nemějte dům uzavřený
Dovolte slunečním paprskům, aby vstoupily do domu! Odhrňte závěsy, aby klienti viděli jak slunečný je dům.

Večer rozsviťte 
Vzrušení a zájem klienta získáte večer tím, že rozsvítíte světla vnitřní a vnější. Světlo přidá barvu, teplo a potencionální kupci se cítí být vítáni.

Vyvarujte se domu plného lidí
Potencionální kupci si často připadají jako vetřelci, pokud vstoupí do domu, který je plný lidí. Nefunguje to vůbec pro přilákání pozornosti, ale spíše to klienta nutí prohlédnout si rychle nemovistost a odejít.

Pozor na domácí mazlíčky
Psi a kočky jsou báječnými společníky, ale ne v době prohlídky Vaší nemovitosti. Pletou se pod nohy.

Pozor na hlasitost přijímačů
Při prohlídce ztlumte veškerou hudbu včetně televize. Může to zničit obchodní transakci.

Uvolněte se
Buďte přátelští, ale nesnažte se vnucovat konverzaci. Klienti si chtějí prohlédnout Váš dům v klidu.

Neomlouvejte se
Nezáleží na tom, jestli je dům skromný. Nikdy se neomlouvejte za nedostatky. Pokud se Vás zájemce zeptá, odkazujte ho na makléře.

Udržujte si odstup
Nikdo nezná dům lépe než Vy. Ale makléři naší společnosti znají kupce. Makléř profesionálně vysvětlí zájemci přednosti domu.

Nedělejte z domu bazar
Když k Vám přijde na prohlídku potencionální kupec, nenabízejte mu, že mu prodáte nábytek, který už nebudete potřebovat. Můžete celý obchod pokazit.

Věřte zkušenostem našich makléřů
Jakmile zájemce bude chtít hovořit o ceně, podmínkách prodeje nebo jiných věcech týkajících se obchodu, nechte ho o tom si promluvit s makléřem.

Pomáhejte svému makléři
Makléř naší společnosti bude mít prodej nemovitosti jednodušší, jestliže budou prohlídky organizovány přes naši společnost. Oceníte výsledky!

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně